Notice: Undefined index: font_url in /home/smj97ir1/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 3503

Notice: Undefined index: font_url in /home/smj97ir1/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 3554
طراحی لوگو - گروه اس ام جِی

یک پلن مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید 🙂

BASE

پلن پایه

پلنی مناسب کسب‌وکارهای نوپا و صفحات فروشگاهی مجازی.

N

بکارگیری وکتور

N

تا دو اتود

N

تا دو بار ویرایش

۹۹۹,۰۰۰ت
VIP

پلن اقتصادی

پلنی مناسب کسب‌وکارهای نوپا و صفحات فروشگاهی مجازی.

N

طرح نیمه‌خلاق

N

تا سه اتود

N

تا سه بار ویرایش

۵,۲۰۰,۰۰۰ت
VVIP

پلن فوق‌حرفه‌ای

پلنی مناسب کسب‌وکارهای ثابت، و یا شرکت‌های تجاری و کسب‌وکارهای حرفه‌ای و آینده دار.

N

طراحی کاملاً خلاقانه

N

اختصاص رنگ

N

کاربری مناسب پلتفرم‌ها

N

لوگو/لوگوتایپ

N

تا سه اتود

N

تا شش بار ویرایش

N

طراحی کارت ویزیت هدیه

۹,۲۰۰,۰۰۰ت

در این قسمت می‌توانید برخی از نمونه‌کارهای ما را مشاهده کنید. ما در طراحی‌های خود از نظرات شما نیز بهره می‌بریم و با شما تعامل خواهیم داشت تا بتوانیم لوگویی مورد پسند سلیقه شما، در عین حال حرفه‌ای طراحی کنیم.

نمونه‌کارهای ما را ببینید

سوالات متداول

چرا باید از ابتدا یک لوگو حرفه‌ای داشت؟

برای جلوگیری از هزینه‌های اضافه در آینده، بهتر است از ابتدا یک لوگو حرفه‌ای داشته باشید تا پس از توسعه کسب و کار خود نیازی به هزینه‌های دوباره برای طراحی لوگو نداشته باشید. همچنین در میانه راه نیاز به تغییر هویت بصری خود نخواهید داشت و مشتریان خود را سردرگم نمی‌کنید.

پرداخت هزینه به چه صورت است؟
  • پرداخت پلن پایه به صورت کامل و پیش از شروع سفارش است.
  • پرداخت پلن اقتصادی و پلن حرفه‌ای، ۵۰ درصد پیش از شروع سفارش و ۵۰ درصد پیش از تحویل فایل نهایی.

اهمیت طراحی لوگو حرفه‌ای در موفقیت برند

آیا تا به حال با نگاه کردن به یک لوگو نام برند آن را حدس زده‌اید؟ آیا اگر نامی در تصویر لوگو ثبت نشده باشد باز هم می‌توانید نام برند آن را حدس بزنید؟ قطعا چنین اتفاقی را تجربه کرده‌اید و به‌خوبی می‌دانید که حتی می توان بدون داشتن شناخت کاملی از برند، تنها با دیدن لوگو آن را شناسایی کرد. استفاده از سمبل‌ها و نشانه‌ها یکی از راه‌های مهم و تاثیرگذار برای نمایش اطلاعات مرتبط با کسب و کار است و می‌تواند جایگاه برند را در دید مخاطبین تغییر دهد. به همین خاطر است که طراحی لوگو یکی از سرمایه‌گذاری‌های بسیار ارزشمند برای هر کسب و کاری است. اما چرا طراحی لوگو تا این حد اهمیت دارد؟
 لوگوها چهره‌ی کسب و کار شما هستند و تقریبا اولین عاملِ شناسایی برند شما توسط مشتریان بالقوه به حساب می‌آیند. لوگوها تنها یک تصویر ساده نیستند، بلکه یک عامل شناخت بسیار مهم برای مشتریان و گنجینه‌ای از اطلاعات برند شما هستند که به‌طور کاملا مینیمال و هوشمندانه در یک تصویر کوچک جای گرفته‌اند. جای دادن تمامی این اطلاعات درون تصویری نه چندان پیچیده و به یاد ماندنی، تنها از عهده‌ی یک طراح لوگوی حرفه‌ای برمی‌آید. بپذیرید یا نه طراحی لوگو کار هر شخصی نیست. برای طراحی لوگو شما نه تنها باید به قواعد طراحی آشنایی داشته باشید بلکه باید بسیار خلاق و آگاه به تمامی زیر وبم‌های تولید یک لوگوی خوب باشید. لوگوهایی با طراحی دقیق و علمی به راحتی مشتریان بالقوه‌ی کسب و کار را متقاعد می‌سازند که برند شما برندی حرفه‌ای، قابل اعتماد و دارای خدمات و محصولات باکیفیت است. به همین خاطر نباید از اهمیت بسیار بالای طراحی لوگو برای کسب و کار غافل شد.

به راهنمایی و مشاوره پیش از سفارش نیاز دارید؟!

با مشاوره تخصصی در کنار شما هستم!

در صورت عدم پاسخگویی در هنگام تماس، لطفاً از طریق واتسپ یا پیامک پیغام بگذارید تا با شما تماس بگیریم
سلام!

ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم!

Social