لوگو جواهری آراد
لوگو جواهری آراد

طراحی شده توسط: سهند مجیدی‌نیا

شماره تماس: 09332560033

لوگو جواهری آراد که در زمینه فروش سنگ‌های قیمتی فعالیت دارد، با ترکیب حرف اول دو بخش از اسم آن، یعنی A و J طراحی شده است. در قسمت بالایی آن نیز نشان سنگی تراشیده طراحی شده است.

لوگو طراحی شده، لوگویی شخصی می‌باشد که جهت استفاده در تابلو، کارت ویزیت، پروفایل و… کاربرد دارد.

ما در گروه اس ام جی با به کار گیری افراد متخصص جهت طراحی گرافیک و طراحی لوگو آماده ارائه خدمات حرفه ای و به روز با توجه به سبک و استایل مدرن و عمدتا مینیمال به شما عزیزان هستیم.

چرا ما احتیاج به یک لوگو با طراحی حرفه ای داریم؟

یک پاسخ ساده وجود: یک لوگوی با طراحی حرفه ای توجهات را جلب می کند، و اثری ماندگار روی ذهن مردم دارد. این درست است! برای مثال، به لوگوی نایک، شرکت مشهور کفش های ورزشی نگاه کنید. هنگامی که شما لوگوی تیک را می بینید، به سرعت می فهمید که این متعلق به نایک است. یک مثال معروف دیگر Yahoo! است. مثال های فراوان دیگری نیز میتوان آورد که شما احتمالا هر روز می بینید. بدون شک قدرتی که یک لوگو و شناسه دار و خوب برای شرکت ها را دارد همه تحسین می کنند.

همانطور که خواندید شما برای کسب و کار خود نیازمند یک نشان هستید تا معرف و نماینده شما باشد. لوگو جواهری آراد، این توانایی را دارد تا در ذهن مخاطب حک شود. همچنین داشتن یک لوگو حرفه‌ای باعث می‌شود تا یکی از اصول حرفه‌ای گری را دارا باشد.

ما در گروه اس ام جِی آماده ارائه بهترین خدمات طراحی گرافیک و همچنین مشاوره رایگان کسب و کار شما هستیم. کافیست از طریق درگاه‌های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگویی سوالات شما خواهند بود.

همچنین از شنیدن نظرات شما راجع به لوگو جواهری آراد خرسند خواهیم شد.

smj
smj

نمونه‌های بیشتر

سوالی دارید؟ کلیک کنید