لوگو زال تتو
لوگو زال تتو

طراحی شده توسط: سهند مجیدی‌نیا

شماره تماس: 09332560033

لوگو زال تتو!

ما برای این برند با توجه به نام صاحب کسب و کار نام ZAAL را خلق کردیم. در واقع ترکیب دو حرف ابتدایی نام خانوادگی و نام صاحب این کسب و کار، سازنده این اسم است.

پس از تعیین و تایید این نام، طراحی لوگو زال تتو را آغاز کردیم.

درلوگو زال تتو می‌توانید تمامی حروف Z A A L را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که طراحی وبسایت زال تتو نیز توسط تیم قدرتمند اس ام جِی انجام شده است.

دوست دارید با لوگو بیشتر آشنا شوید؟ شما را به خواندن متنی که در ادامه آمده است دعوت می‌کنیم:

لوگو یک عنوان به اشکال و صورتهای مختلف گرافیکی است که طراحی این اشکال بستگی به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک دارد.

۱. برخی از طراحان یک عنوان رو به یک شکل گرافیکی و با استفادهاز خلاقیت خود به صورت خاصی طراحی و خلق میکنند و این نوع لوگو به ظاهر فقط بیانگر یک عنوان است و نکته قابل توجه این طرح شکل گرافیکی بودن عنوان مورد نظر می باشد.

۲. برخی دیگر از طراحان گرافیک عنوانی را به شکلی معنا دار طراحی می کنند که هر کس آن رانگاه کند به راحتی متوجه میشود که این لوگو مربوط به چه عنوان، شرکت٬ورزش و… می باشد . این نوع طراحی از نوع طراحی های حرفه ای و لوگوهای پرهزینه محسوب میشود.

۳. طراحان دیگر یک عنوان رو به شکل اسم عنوان طراحی می کنند که هر کس به راحتی می تواند بفهمد که لوگو شکل چه اسمی است. این نوع سبک طراحی نیز از نوع خیلی حرفه ای و پر هزینه ترین لوگو ها محسوب میشود.

مهم ترین ویژگی لوگوها این است که فقط یک نمونه از آنها در دنیا وجود دارد و خاص می باشد چون زاییده خلاقیتهای یک نفر می باشد و با توجه به اینکه ذاتا خلاقیت هیچ انسانی متشابه با انسان دیگری نیست،لوگوهایی منحصر به فرد کلید میخورد.

.۴برخی لوگو ها هم مانند لوگو شرکت نوکیا,سونی اریکسون و… فقط یک عنوان خاص و انحصاری هستند که یک عنوان تایپ شده به نام لوگو در نظر گرفته می شود.

به نظر شما لوگو زال تتو در کدام یک از این دسته ها قرار دارد؟!

 

smj
smj

نمونه‌های بیشتر

سوالی دارید؟ کلیک کنید