مناسب با هر میزان بودجه

ما با هر میزان بودجه که در دست دارید، طراحی می‌کنیم و کم و زیاد بودن بودجه شما در کیفیت تاثیر منفی ندارد.

طراحی با استانداردهای جهانی

اگر به دنبال طراحی حرفه ای و متفاوت از سطح طرح‌های داخلی هستید، جای درستی  آمده‌اید!!

طراحی لوگو منحصر به فرد

کلیه لوگوهای طراحی شده توسط ما، منحصر به فرد و مختص کسب و کار شما خواهند بود.

خدمات طراحی لوگو

طراحی لوگو، بخشی از فرایند برندینگ شرکت‌ها و مجموعه‌ها می باشد. بیش از 70 درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها انجام می شود. برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای است. شاید افراد معدودی در ایران وجود داشته باشند که به صورت حرفه ای تمامی خدمات برندینگ را انجام می دهند. از همین رو، گروه اس ام جی با مدیریت سهند مجیدی‌نیا که در زمینه گرافیک و آی تی فعالیت حرفه ای دارد، می تواند خدمات زیر را به عنوان سایر خدمات ساخت لوگو حرفه ای، به شما عزیزان ارائه دهد:

 

  • طراحی سایت
  • سئو سایت
  • طراحی ست اداری
  • طراحی بروشور
  • طراحی کارت ویزیت
  • طراحی جلد کتاب
  • مدیریت و تولید محتوی اینستاگرام

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو به عوامل مختلفی از جمله حرفه‌ای بودن طراح، نمونه کارها، تعداد اتودها، زمان لازم برای طراحی، بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد کسب و کار و … بستگی دارد. تمامی طرح‌های اجرا شده توسط بنده، به صورت مفهومی و مرتبط با برند طراحی می‌شود (فقط در صورتی که کارفرما طرح مد نظر خود را داشته باشد، اینگونه نیست).

 

جهت قیمت‌گذاری و دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید، یا از طریق واتسپ پیام ارسال کنید:

 

لوگو چیست؟

یک لوگو در ابتدایی ترین آن ، صرفاً یک نماد، متن نوشتاری یا هر دو است.
که به نام تجاری شما و کارهایی که کسب و کار شما انجام می دهد، به مخاطبین شما معرفی می شود.
لوگو مهم است، یک بخش اصلی از هویت یک نام تجاری است، به ساختن برند کمک می کند و می تواند عناصر شخصیت و ارزش برند شما را منتقل کند.

 

انواع طراحی لوگو

به طور کلی ۳ نوع لوگو برای طراحی وجود دارد که در زیر به معرفی آنها می پردازیم. لازم به ذکر است که سبک های طراحی لوگو انواع بسیاری دارد که خارج از بحث این مقاله است.

لوگو تایپ

در این نوع طراحی لوگو با کنار هم چیدن حروف، طرح تشکیل می شود. برای سفارش لوگو به صورت تایپوگرافی، طراح باید به خوبی به مسئله آناتومی حروف و بحث پیوستگی در طراحی، مسلط باشد تا با یک هارمونی درست و منسجم بتواند لوگو را طراحی کند. لوگوتایپ‌ها همواره زیبایی های بصری جذابی را تولید می کنند.

بعضی از افراد نیز، لوگوتایپ‌ها را با عنوان “طراحی لوگو اسم” می شناسند.

لوگو تصویری

این لوگو به وسیله اشکال، آیکون ها، طرح ها و رنگ های مختلف طراحی می شود که یک نماد بصری را برای آن کسب و کار خلق می کند. طراحی این نوع لوگو آن هم به صورت ساده و با مفهوم، کار مشکلی در بین طراحان است. در طراحی لوگو تصویری نیز از تایپ های ساده برای اسم شرکت نیز می توان استفاده کرد.

لوگو تلفیقی

این لوگو همانطور که از اسمش نیز پیداست، از تلفیق تایپوگرافی و تصویرگری تولید می شود. لوگویی به مراتب سخت تر و وقت گیرتر از سایر لوگو‌ها است. زیرا مباحث مختلف لوگوتایپ و لوگو تصویری را شامل می شود که این دو بخش به صورت جداگانه باید به گونه ای طراحی شوند که هماهنگی محکمی بین آنها وجود داشته باشد.

طراحی لوگو اسم

یکی از اصطلاحاتی که مردم به هنگام سفارش لوگوی خود از طراح می خواهند، طراحی لوگو اسم برند یا نام خودشان می باشد. به همین دلیل طراحان با طراحی لوگو اسم فارسی بسیار مواجه می شوند. در حقیقت طراحی لوگوی اسم را تایپوگرافی می نامیم. این نوع لوگو به صورت نوشتاری طراحی می شود.

اما دلیل علاقه به این نوع سبک از لوگوها چیست و چرا در ایران بسیار پرطرفدار است؟

به خوبی می دانیم که سلیقه های افراد متفاوت از هم می باشد، از همین رو، هر فرد از طرح هایی با توجه با علایق خود خوشش می آید. در کشور ما و به دلیل شرایط محیطی، بسیاری از افراد و شرکت‌ها، تمایل دارند که نام آنها با یک فونت اختصاصی طراحی شود تا وجهه ای متمایز و زیبا برای خود داشته باشد.

در حقیقت، طراحی لوگو اسم برای ایرانیان بسیار جذاب و مورد پسند می باشد و حتی گاها دیده می شود که این نوع سبک از طراحی، بیشتر از سایر طرح های ارائه شده مورد تایید قرار می گیرد.

البته باید این موضوع رو نیز خاطر نشان کرد که طراحی لوگو اسم، واقعا یکی از زیباترین نوع لوگوهایی می باشد که در ایران استفاده می شود. این موضوع به قدری اهمیت پیدا کرده است که گاها مشاهده می کنیم، بازیگرهای خارجی نیز با حروف و اسم فارسی، متن هایی را بر روی بدن خود تتو می کنند و این بخاطر همان زیبایی حروف فارسی است که به آن اشاره کردیم.

برای سفارش طراحی لوگو فارسی و انگلیسی، می توانید به صورت مستقیم با من تماس گرفته و راهنمایی های لازم در جهت ثبت سفارش و ساخت لوگو حرفه ای داشته باشید.

 

تماس با ما

سوالی دارید؟ کلیک کنید